HAKKIMIZDA
Rüzgar Marine ekibi yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile siz değerli tekne sahiplerine en iyi ve kaliteli hizmetiverebilmek için 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Teknik servis atölyemiz ve geniş servis ağımızla hayatınızın keyfi olan teknelerinizin yönetimi konusunda uzman profesyonel ekibimizle periyodik bakım, elektrik, elektronik, mekanik, refit, torna, yüzey işlem; kumlama ve sodalama (soda blasting)hizmeti vermektedir.

RüzgarMarine olarak sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz güven esasına dayalı dostluk ve işbirliği çerçevesinde gün geçtikçe dahada kuvvetlenmektedir.

Besenzoni, İdromar, Selmar, MaseGenerators, Paguro, Sealand, Condaria, Victronenergy, Oceanled, Bluefinled, Cempumps, Tfmarine, İndelwebasto, Webasto, U-line, Waeco, Dometic, VDO, Lopolight, ThermowellMarine, Sterlingpower, PinCraft, Frigonautica, Seakeeper, Selmar, Katadyn, Tecma, Jabsco hali hazırda servis hizmeti verdiğimiz markalardır.

Tüm marka teknelerde: Ana makine bakımları, Jeneratör bakımları, Arneson sistemleri, Hidrolik sistemler, elektrik ve elektronik sorunlarda hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimiz tarafından teknelerinize verilen hizmet sırasında tekneleriniz ve teknelerinizde ki tüm donanımlarınız ERGO sigorta tarafından sigortalanarak güvence altına alınmaktadır.

Yatınızın özelliklerine ve bireysel ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış kaliteli yat yönetim planları sunuyoruz. Planlarımız, istedikleri zaman yatlarından zevk almak isteyen ve rutin bakım görevleri hakkında endişelenmemek ve gerekli hizmetleri almak isteyen sahiplerin rahatlığı için tasarlanmıştır. Aynı zamanda bölgede yaşamayan ve bu nedenle yatlarının bakımı için gerekli olan bireysel görevlerin günlük idaresini kolayca yapamayan sahipler için idealdir.

Merkezimiz Kalamış Marina, İstanbul Marmara bölgesi olmak üzere Ege, Akdeniz ve Karadeniz’in liman ve marinalarına bakım, servis ve ekspertiz hizmetleri vermekteyiz.