HAKKIMIZDA
2012 yılında sektördeki yerini alan Favori Yatçılık, kısa sürede geniş bir hedef kitlesine ulaşmayı başarmış ve sahip olduğu kurumsal kimliği daha güçlü kılmak adına müşterilerinin taleplerine yönelik çalışmalarda bir adım daha ön plana çıkmayı tercih etmiştir.

Favori Yatçılık ailesi, sektörün önemli isimlerini bünyesine dahil etmiş ve güçlü personel kadrosu ile birlikte daha profesyonel bir çizgide ilerlemeyi uygun görmüştür. Her geçen gün daha kalabalık ve daha güçlü bir hal alan bu kadro, teknelerinizin kara bakımlarını ve denizlerdeki danışmanlığınızı üstleniyor.

Önemli markalar ile birlikte yoluna devam eden ve teknolojik ürünlerin desteğini de alan Favori Yatçılık uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli işler yapabileceğiniz ekipman ve malzemeleri ayağınıza kadar getiriyor.

Ekolojik yüzey temizleme makinesi desteği ile uygulaması yapılan Soda Blasting işlemi, ilgili malzemeye ve malzemenin yüzeyine herhangi bir şekilde zarar vermiyor ve uygulamanın en büyük avantajı da hiç şüphesiz ki bu detaydır. Tick temizliği, ozmos tedavisi ve yat bakımının yanı sıra geniş bir sektöre hitap eden bu çalışma, Favori Yatçılık ekibinin başarısı ile perçinleniyor ve ortaya kusursuz bir sonuç çıkıyor. Soda kumlama işlemi ise Natrium Soda Blasting Media ürünleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu ürünün en büyük avantajı ise çevreci olması ve suda kolay bir şekilde çözünebiliyor olmasıdır.

Favori Yatçılık, tüm marka teknelerde motor, jeneratör, arneson sistemler, elektrik ve elektronik sorunlarda profesyonel hizmet vermektedir. Yat bakımı ve yüzey işlem konusunda sektörün en iyisi olan ve yine sektörün en gelişmiş teknolojisine sahip olan firmamız, beklentilerinizi büyük ölçüde karşılamaktadır.